18 Şubat 2013

Gaziosmanpaşa Hst. Ambulansı Arızalı!

16.02.2013 cumartesi saat 15.48 de hastanenizde 2 hafta önce müdahale yapılmış dedem olan**acil rahatsızlanması sebebiyle hastanenizin hastası olup size güvenme hatasında bulunarak hastanenizi aradık ve ambulans istedik.Büyüme - gelişme aşamasın da bulunan bir hastane için aldığımız cevap - ambulansımız arızalı- 2. kez aramamızda ise operatörünüz telefonu yüzümüze kapadı.

Bizde 112 acil vasıtası ile ( kendi şartlarımızla ) hastayı hastanenize getirdik. Bunun acil açıklamasını istiyoruz. Bu bizim akrabamız değil de hastane sorumlularının yakını olsa aynı işlem mi olması gerekirdi. Bizler milyarlar verip yatırdığımız hastamız için yedek ambulans bulundurmayacak kadar ucuz mu hastane politikanız!

Ferda 619 Okunma

Cevaplar

  • Ferda20 Şubat 2013

    Özellikle konuyla ilgili yetkilinizle konuşulmuş ve alternatif yolların bilgisinin verilip verilmediği bilgisi için henüz bir netliğe kavuşmamıştır... Bilgilendirme olarak bu cevabı aktarmanız şuan için yersiz - gereksizdir. Hastamızla ilgilenmemiz hasebiyle -ŞUAN İÇİN - bunu düşünmek istemiyoruz... Konuyla ilgili ilerleyen zamanlarda bir araştırma tarafımızdan yapılacaktır...

  • Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Temsilcisi20 Şubat 2013

    Merhaba, Hastanemiz ambulansının bakımda olduğu bilgisi 112'ye (Sağlık Bakanlığı Ambulans Hizmeti) de bildirilmiş olup telefonda size başka bir ambulans firması ya da 112 ambulansı ile yardımcı olunabileceği bilgisi verilmiştir. Üzüntünüzü anlıyor, derinden de paylaşıyoruz fakat hastanemiz tarafından yapılmış bir hata da mevcut değildir. Hastanıza ve hastamıza acil şifalar ,size de sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön