Toplam çözüm sayısı
..
Yeni karşılaştırma
ile

Gaziosmanpaşa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorun Kaba Tavrı!

5386görüntüleme
Okan
Okan 29 Haziran 2021 11:46

Doktor bize resmen köpek muamelesi yaptı evet bu çok kötü bir itham ama olan bu saat 8.50 de randevumuz vardı hastanede saat 8.50 de randevumuza yetiştik ve danışmada randevu aldıysanız gerek yok kayıta dendi ve 1. Kata çıktık sıramızın gelmesini bekledik isim yazmıyordu aşağı indim ilk defa ise kayıt gerekli dendi kaydı yaptırdık sonra yukarı çıktık doktora durumu izah etmek için odasına kapıyı vurarak girdim diyalog ne eksik ne fazla tamamı şöyle; -hocam günaydın -dışarı çıkın -hocam bir aksaklık oldu saat 8.50 de Ra... Kelimemi bitirmeden cevap söyle -beni taciz etme dışarı çık bir şey demedim aklıma şu geldi pandemi dolayısı ile sağlıkçılar çok gündemde hakları saygı duyuyorum çoğu kişi canlarını onlara borçlu kaldı ki annem dayım yengem de sağlıkçı biliyorum neyse dedim çıktım dışarı Sonra 3 4 kişi daha aldı saat 9.40 oldu ben tekrar hasta çıkmasını bekleyip kapıyı vurdum içeri girdim diyalog tekrar şöyle ne eksik ne fazla. -hocam özür dilerim bekleyelim mi beklemeyelim mi bilmiyorum -görüyorum ben beni rahatsız etme çık dışarı -hocam size saygı duyuyorum işinizi yapıyorsunuz ama bilmem lazım ona göre davranalım -beni rahatsız ediyorsun taciz etme çık dışarı ben çağırırım.

Olay tamamen böyle çıktım dışarı çünkü yanımda kız arkadaşım evleneceğim insan var ben orada sesimi çıkaramadım çıkarmazdım da ama bu itham bu davranış bir Türk doktoruna hele ki Atatürk ün beni Türk doktorlarına emanet edin dediği kişilere yakışmayan ithamlar kız arkadaşım içeri girdi ilgi zaten sıfır bir ilaç bir merhem yazıp yolladı biz alerji ise neyden olduğunu merak ediyorduk bize egzama olmadı halde egzama kremi yazdı (dermotave) şimdi başka doktora gideceğiz özele hakkımızı alamıyoruz demek ki paramızı verip muayene olacağız ne yapalım ama hiçbir insan evladına bu muamele yapılmaz moralin bozuktur sorunların vardır ben bunları nasıl size yansıtma hakkım yoksa sizin de bize yok ilgi sıfır!

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 4 gün önce

Hastaneyi 1 saattir arıyorum hiç telefon açılmıyor. Açmayacaksanız iptal edin. Vaktimiz değerli bu kadar süre hiç yoğun olduğunuzu görmedim. Hep geliyorum hastaneye artık şu devlet hastanesinde çalışan insanlar biraz Bedava para kazanmaktan kaçınsınlar da işini yapsınlar lütfen.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 2 hafta önce

GOP Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Covid kurallarına uyulmuyor. Ne hastane ne de halk uyuyor. Bugün sırada yakın durmadım diye vatandaşla kavga ettim durum bu kadar vahim. Kimse hiçbir şeye uymuyor, ne vatandaş ne güvenlik ne de Covid testinde bulunan görevliler. İlgilenirseniz sevinirim.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 2 hafta önce

Eşim 7 gün önce seyahat izni alabilmek için GOP devlette test verdi pozitif çıktı. Hiçbir belirti yoktu sonucun yanlış olma ihtimali yüzünden aynı gün özel bir hastanede test yaptırdık negatif sonucu aldık. Yine de ilk test geçerli dediler evde oturduk. Dün tekrar yola gideceğim diye GOP Eğitim Araş...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 3 hafta önce

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde laboratuvar yok Covid testlerini Okmeydanı Hastanesi'ne gönderiyorlar 72 saati bulabilirmiş test sonuçlarının çıkması böyle saçma bir şey duymadım. Koskoca araştırma Hastanesi'nde labaratuvar yok eee biz çalışan insanlar 3 gün bekleyecek miyiz?

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 0görüntüleme
 • 3 hafta önce

Ben 27 haftalık hamileyim ve saat 12de fizik tedavi araştırma hastanesi acil kadın doğuma gittim çok halsizdim tansiyonum 16ya çıkmıştı ve oradaki 2 bayan hemşire ve 1 bay hemşire benim yanımda tartıştılar ve bana bağırıp tepki koydular halbuki tansiyonum yüksek olduğu için gittim ve bana niye geldi...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 1 ay önce

Çocuk bölümünde saat 3'den saat 7'ye kadar sıra bekleyen insanlar var koskoca hastane 1 tane doktor var bu şekilde zamanda salgın döneminde insana bu kadar mı az değer veriliyor bu kadar çocuk ateşler içinde tek bir doktorun sırasını bekliyor bunu hastane yönetimine bilgilendirmesini rica ediyoruz.

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 27 Aralık 2021 16:02

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi yatmakta olan hastam çarşaf yok diye verilmiyor deniyor ama başka hasta yakını isteyince veriliyor. Ayrımcılık yapılıyor. Ben de sağlık çalışanıyım,  ayrımcılık yapıldığını düşünüyorum. 

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 22 Kasım 2021 17:47

Bu sabah Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mevlana polikliniğine geldim asansör beklerken kadın doğum polikliniği önünde 2 tane güvenlik görevlisi içeride yatan hastaların hasta yakınlarına sesleniyor az ilerde bir beyefendi elinde telefonla uğraşıyor çağırdı hasta ile yakınlığı olmadığı h...

Devamını oku
profile
 • 0görüntüleme
 • 03 Kasım 2021 16:20

Beyin ve sinir cerrahı bölümünden ** bey’den randevulu olup gittiğimde yerine ** beyin  hasta kabul ettiği ve bel ağrısından duramadığımı dile getirişime aldırış etmeden gerek üslubuyla azarlar tavırlarıyla karşılaştım. Daha sonra MR sonuçlarımı göstermek için gittiğimde (üç haftadır çektiğim ağrıla...

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
1 Yorum
profile
 • 0görüntüleme
 • 01 Kasım 2021 13:29

Ya Allah kahretmesin sizi, nasıl çalışan bunlar. Fizik bölümünün kaplıca suyu, tedavi kısmında mesai saatleri içinde olması gereken, ne hasta kayıt görevlisi ne de doktor yok! Biz sağlığımız için mücadele ederken bu insanların buralarda keyif yapmaları ne hadlerine, işlerini yapsınlar.

Devamını oku