21 Ağustos 2014

Gaziosmanpaşa Belediyesi Sokak Köpekleriyle İlgilenmiyor

Gazi Osman Paşa Şemsi Paşa Mahallesi'nde oturmaktayım.Gece yarısı ve sabah erken saatlerde binamızın önünde duran başıboş sokak köpeklerinden bıktık. Köpeklerin bakımsızlıktan uyuz olduklarını gördük.Belediyeyi arayıp şikayet ettiğimizde ''sabah 9 da kontrol yapıldı fakat köpekler yoktu '' diye bilgi verdiler.Israrla gece saatleri ve sabah erken saatlerde orada olduklarını söylememe rağmen yanlış not alınıyor.


Sabahları işe gitmek için 6:30 da evden çıkıyorum ve sokak köpeklerinden geçemiyorum.Belediyenin şikayetimizi dikkate alması için uyuz sokak köpekleri tarafından ısırılmamız mı gerekiyor? Lütfen acil olarak köpekleri toplatıp bakımevine koysunlar, bakımevi yoksa da semtimizden uzaklaştırsınlar.

Gülcan 1.352 Okunma

Cevaplar

  • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi10 Aralık 2014

    Vatandaşımızın e-posta adresine bilgi gönderilmiştir.

  • Gülcan28 Ağustos 2014

    Hala bana bilgi veren yok belediyeden

  • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Vatandaşımızın iletmiş olduğu 2637393 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bilgi Edinme Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön