28 Mart 2016

Gaziosmanpaşa Belediyesi Sarıgöl Kent Konutları

Sarıgöl Kent Konutlarından nakit parayla aldığımız 1+1 dairemiz fiyasko durumda, belediyeye ve söz konusu inşaat firmasına yakışmayacak şekilde teslim edilmiştir. Dairede yapılan işçilik sıfır durumda yapılmış. Su tesisatı, ısınma tesisatı, yapılan boyası, takılan mobilyası kullanıma uygun değil.

Hiç biri ustalıkla ve layığıyla yapılmamış. Müteahhit firma belediye projesi belediyeyle görüşün diyerek geçiştiriyor. Isınma konusunda sözde pay ölçer var diyorlar daha kullanmadan kontör satarak sıcak su pazarlıyorlar.

Site yönetiminin belirlediği fiyat İGDAŞ'ın fiyatlandırmasından kat kat fazladır ve yasaya aykırıdır. Bu fiyatlandırmaya göre bizim 1+1 dairenin bir aylık ısınma masrafı 400-500 TL civarında çıkıyor. Konuyla ilgili gerekli açıklamaların yapılmasını uzmanların ihmali tespit edip bizlere farklı fiyatlarla satılan sıcak suyun fiyatının tekrar gözden geçirilmesini istiyoruz.

Büşra 561 Okunma

Cevaplar

  • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi31 Mart 2016

    Vatandaşımıza şikayeti ile ilgili gerekli cevap e-posta yazısı ile gönderilmiştir.

  • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi28 Mart 2016

    Vatandaşımızın iletmiş olduğu 5189188 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön