20 Eylül 2013 #2021775

Gaziosmanpaşa Belediyesi Gösteriş Meraklısı!

Erhan başkandan bu tarzından vazgeçmesini rica ediyorum. Belediyenin yapmış olduğu hizmet görünümlü harcamalar o denli lüzumsuz ki; örneğin zabıtalara verilmiş olan Mini Cooper araba, arazi modeli atv motosikleti (ki böylesi bir modeli kimsede görmedim) ve en az 50-60 bin lira olduğunu tahmin ettiğim motosikletler. Tamam kalitesiz araçlarla gezsinler demiyorum ama bu adamlar moto-cross yarışçısı değil ve seyyar kovalamak için böylesi bir şeye gerek yok.


Başka bir vazifesi olduğunu da zannetmiyorum zabıta kişilerinin. Cadde başında araçlarıyla boy göstermekten başka bir şey yaptıklarını da görmedik. Başkandan duyarlı olmasını rica ediyorum; bunlar hep eksi puanlar.

Mustafa 252 Okunma

Cevaplar

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

  Vatandaşımızın e-posta adresine bilgi gönderilmiştir.

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi07 Ekim 2013

  Vatandaşımızın iletmiş olduğu 2044521 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

 • Mustafa03 Ekim 2013

  Verdikleri cevap aşağıdaki gibidir. Kendilerine soruyorum neden Ferrrari almadınız; halbuki seyyarlarda Lamborghini var!!! Nasıl yakalayacaksınız!!! Zabıta mısınız yoksa kaçakçı kovalayan polis ekipleri misiniz? Hem bu işi Tem'de yapmıyorsunuz ki G.O.Paşa'nın mahalle aralarında yapıyorsunuz. Ne kadar hızlı gidebileceksiniz? Başvuruda bahsi geçen ve Zabıta Müdürlüğümüz Motorize Ekibimiz hizmetindeki motosiklet, minicooper ve atv araçları; hizmet kalitesini artırmak, seyyar ve işgal yönünde yapılacak çalışmalara daha hızlı ve etkin ulaşabilmek, belediye yönünden mevcut olumsuzlukların anında tespiti ile amaçlı İhale Kanunu çerçevesinde hizmet alımı şeklinde alınarak kullanılmaktadır.

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi26 Eylül 2013

  Vatandaşımızın e-posta adresine bilgi gönderilmiştir.

 • Mustafa24 Eylül 2013

  Henüz değerlendirilecek bir cevap vermediler...

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi20 Eylül 2013

  Vatandaşımızın iletmiş olduğu 2021775 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön