19 Ağustos 2015

Gaziosmanpaşa Belediyesi Gece Köpek Seslerinden Çıldırmak Üzereyim.

Mevlana Mah. Mevlana Taksi durağını mesken tutmuş başıboş köpekler oradaki alan göz önüne alındığında geceleyin gelen geçen her kimse kağıt toplayıcısı vatandaş herkese havlayıp o alanı çekilmez hale getirmekte.

Yaşlıda hayvanlar, taksiciler ekmek yemek verip alıştırmışlar ancak geceleyin yazık bize de kardeşim 5 6 saat uyuyup işimize gideceğiz, sabah ezanında her gelen geçene havlamalar saatlerce ulumalar, bıktım usandım artık. Lütfen konuyla ilgilenir misiniz? Zabıtaya da şikayette bulunduk ama ne gelen var ne giden, çok zor olmaması lazım bunun.

Sertaç 1.535 Okunma

Cevaplar

 • Sertaç09 Aralık 2015

  Yazılar hep copy paste formatında maalesef gürültü ve başıboş hayvanlar hala taksi durağı çevresinde gelene gidene havlayarak boş boş uluyarak huzur bozmakta. Ama maalesef insanın hayvan kadar önemi yok burada bunu çok iyi anladım.

 • Sertaç31 Ağustos 2015

  Evet şikayeti okuyanlar varsa geri dönüş şu şekilde küpeli hayvanlarmış ve etraftan hayvanları besleyenler varmış yasa gereği işlem yapılması mümkün değilmiş saldırgan olmadıkları anlasılmış şimdi sorarım size küpeli hayvan madem saldırmıyor gece ben onun havlamasını dinlemek zorunda mıyım çıksam tabiri caizse bende gece değişik sesler cıkarsam kulağıma küpe taksam! Özgürlük bir baskasının hakkını gasp ettıgın anda bıter ezan sesınde ulu sabaha kadar 2 3 köpek devamlı havla gelene geçene sar gelen ekip gece gelsinde bı baksan geçsin oradan gündüz bir sorun yok evet ama gece yolumuzu değiştiriyoruz hem şu nasıl bir yargıdır saldırmıyor bunun bı garantısımı var?

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Vatandaşımıza yazmış olduğu şikayet hakkında cevap yazısı e-posta ile gönderilmiştir.

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi19 Ağustos 2015

  Vatandaşımızın iletmiş olduğu 3527700 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön