11 Ağustos 2017

Gaziosmanpaşa Belediyesi Vatandaşa Eşit Olarak Yapılmayan  Fen İşleri.

Bundan 5 ay önce Gaziosmanpaşa Karadeniz mahallesinden giriş altı bir daire satın aldım ve aldığım günden bu yana sokaktaki çalışmalar sonuçlanmadı bunlar şu şekilde, sokağa asfalt tam 3 ayda atıldı tozu dumanı cabası, elektrik çalışması 1 ayda bitti yine tozu dumanı çabası, şimdi de kaldırımları söktüler mevcut kaldırımları daralttılar ve tamamen kullanışsız bir hale getirdiler, benim şikayetim yapılan hizmete değil, hizmet yapılıyor evet ama gel gelelim kimin adamı varsa kapısının önüne ''kaldırım babaları''monte ettiriyor oraya park edemeyen araç geliyor benim camının önüne park ediyor, bir de benim dikmiş olduğum çam ağaçlarını söküp alıyorlar kapımın önünden.

Belediye bu şekilde devam ederse çektiğim resimleri Ankara 'ya ileteceğim. Yapılan hizmetlerin vatandaşa eşit haklarda yapılmasını rica ederim

Nurullah 811 Okunma

Cevaplar

 • Nurullah'ın Teşekkür Mesajı23 Ağustos 2017

  Merhabalar, öncelikle konuyla ilgili olarak, ulaşım Hizmetleri Müdürlüğün Kontrol Mühendisi Samet bey ve ekibine yapmış olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder ve Gaziosmanpaşa belediyesinin çalışmalarını takdir ederim.

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi22 Ağustos 2017

  Vatandaşımızın e-posta adresine bilgi gönderilmiştir.

 • Nurullah11 Ağustos 2017

  Merhabalar, yapılan işlemler ile ilgili görseller ektedir. 1'İnci olarak kaldırım taşının alt kısmına izolasyon maddesi ile yağmur sularından yalıtılmasını, ve bulunan bölge kotlu bir bölge olması sebebiyle yağmur sularının zemine işlemesi sonucu heyelan riski taşımasıdır. (bu talep telefon yolu ile ilgilere iletildi), 2'İnci olarak ta yine ekte görüldüğü üzere yan binada ve karşı binanın önünde araç parkını engelleyen 'babalar' konuldu bu neden sadece yan binanın önünde var ve Benin dairemin önüne konulmadı. Dairemin önüne 'babaların' konulmasını talep ediyorum. Not: Ekteki resimler de çalışmadan önceki halı ve çalışma esnasındaki görseller mevcuttur, ve binanın önündeki peyzaj amaçlı dikilen ve çalışma için söküldüğüne dair görseller mevcuttur. Dilek ve şikayetlerime ivedi olarak reaksiyon göstermeniz rica eder iyi çalışmalar dilerim.

 • Gaziosmanpaşa Belediyesi Temsilcisi11 Ağustos 2017

  Vatandaşımızın iletmiş olduğu 9116907 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Gaziosmanpaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön