Gaziosmanpaşa Belediyesi Pazar Pazarının Yeri Değişsin!

Ersin H. |

Ben kırk yıldır göçmenler sokakta oturan ve her pazar günü haftanın yorgunluğunu atmayı hayal eden ve hayalleri pazarcıların pisliği gürültüsü ve kokusuyla suya düşen mahalle sakiniyim. Birkaç belediye Eyüp B. Paşa ve Bakırköy belediyeleri yer temin etmişken biz hala bu olayı yaşıyoruz. O kokular inanın evlerin içine kadar giriyor arabamı yer bulamadığım için sayenizde bilmediğim yerlere Allah'a emanet bırakıyorum. Bir evde yangın çıksa itfaiye gelene kadar ne ev kalır ne ocak bir de daha kötüsü ambulans gelmesi gerektiğinde hastalık doğum gibi anlarda gelemeyecek ve olacak olanları düşünmek bile istemiyorum ama sizlerin muhakkak mantıklı bir açıklamanız vardır tabi mantık kabul ederse.

Etiketler :

Çöp - Temizlik - İlaçlama Gürültü Kirliliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  13:29

  Sayın Ersin H.,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz mağduriyetiniz nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  3074393 numaralı bildiriminiz hakkında; olup, Zabıta Müdürlüğümüzce inceleme yapılmış olup, ilçemiz sınırları dâhilinde kurulmakta olan Dörtyol Pazar pazarının sokak pazarı konumunda olması şikâyeti, Belediyemizin İmar ve Şehircilik
  Müdürlüğü tarafından Pazarın kapalı alana alınmasıyla alakalı yer temini çalışmalarının devam edilmekte olup uygun yerin tespiti halinde ilçemiz sınırları dâhilinde kurulmakta olan semt pazarlarının kapalı alana taşınacağı hususu; ayrıca vatandaşımızın belirtilmiş olduğu temizlik sorunlarıyla ilgili olumsuzlukların giderilmesiyle alakalı Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize rica ederiz.

  Ayrıca; ilçemiz ile ilgili şikayet, istek ve önerilerinizi www.gaziosmanpasa.bel.tr internet sitemizde yer alan “ÇAĞRI MERKEZİ” linkinden de iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Gaziosmanpaşa Belediyesi
  Basın Yayın ve Halkla
  İlişkiler Müdürlüğü

 • 25 Şubat
  16:08

  Vatandaşımızın iletmiş olduğu 3074393 numaralı bildirim kurumumuzca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Gaziosmanpaşa Belediyesi
  Basın Yayın ve Halkla
  İlişkiler Müdürlüğü