Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Gaus Kullanılmayan Ürünü Kullandı Diyorlar

Canan
20 Mayıs 15:28
189

Bu mağazadan video görseline güvenerek pantolon siparişi verdim. Ancak bana eşofman gönderildi. Sorun etmeden iade için görüştüm ve kampanyalı ürün olduğu için sadece değişim yapabileceklerini söylediler. Bunun üzerine sorun etmeden, ücret ekleyerek istediğim bir ürünle değiştirmek üzere ürünü değişime gönderdim. Giderken kargo ücreti benden kesildi. Ürün ulaştığında, üründe deterjan ya da parfüm kokusu olduğunu ve kullanıldığını iddia ederek bana geri gönderdiler. Bir 80 TL daha kargo ücreti aldılar. Ürünü giyip geri göndermek gibi bir bilinçsizlik yapmadım; sadece denedim ve dolaba koydum. Bir hafta sonra değişim için gönderdim. Ürün bana geri geldiğinde hâlâ kumaş kokuyordu ve üzerindeki kat izleri duruyordu. Bu, ahlaki olmayan bir satış tekniğidir. Acaba ellerinizde kalan kampanyalı ürünü bu yüzden mi bu şekilde yönetiyorsunuz? Konu sadece para ya da ürün değil, ancak Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim. Müşterilerden bu şekilde para kazanmak doğru değil. Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Satış yapılırken gösterilen alaka ve ilgi nerede?

Gaus Kullanılmayan Ürünü Kullandı Diyorlar
20 Mayıs 15:36 (Şikayetten 7 dakika sonra)

Müşteri temsilcilerimiz size dönüş yapmış ve sizinle ilgilenmişler fakat kullanılan ürünler 2. Kez bu şekilde satışa sunulamaz maalesef.

Canan
20 Mayıs 17:14

Ürünü bana geri gönderdiniz be hala sizden geldiği gibi kumaş kokuyor bakın yetkili 400 TL ilk ürün için bilinçsiz gibi kullandığımız ürünü geri göndermek gibi bir bilinçsizlik yapmam ilk defa alışveriş yapmıyoruz internetten benim sorunumu çözmenizi ürünü geri almanızı istiyorum ben bu ürünü kullanmadım ne diz izi var ne deterjan kokusu tamamen sizlerin uydurduğu bir şey sebebi de zaten ürün indirimli eşinizde adet olarak a var stokta tutmak istemiyorsunuz ama maalesef ben bunu Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Gaus Kalitesiz Satılan Ürün

Esra
25 Haziran 01:40
-
Gaus Kalitesiz Satılan Ürün
Gaus Kalitesiz Satılan Ürün
Gaus Kalitesiz Satılan Ürün
Gaus Kalitesiz Satılan Ürün

Gaus Hukuksuz İade Reddi

Gizem
24 Haziran 16:42
-
Gaus Hukuksuz İade Reddi

Gaus.com.tr Değişim Sorunu

Sümeyra
24 Haziran 15:25
21
1

Gaus, Ürün İadesi Almıyor

Merve
20 Haziran 11:36
116

Gaus Değişim Almama Sorunu

Berfin
14 Haziran 21:01
135
Gaus Değişim Almama Sorunu
Gaus Değişim Almama Sorunu
Benzer Şikayet Yaz