Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Gate.io Para Çekilmesi İçin Gerekli Kodun Gözükmemesi

Murat
24 Mart 2023 17:14
2.306
Murat'ın Teşekkür Mesajı
“Yardımlarından dolayı Gate.io ekibine teşekkür ederim”

gate.io ve gate TR kullanıcısıyım. 23.03.2023 tarihinde gate TR hesabımdan gate.io ya para transfer işlemi yaparken işlemi tamamlamak için gerekli kod ekranımda gözükmemesine rağmen gate TR cüzdanımdan para çekildi. Yapılan işlemin iptal edilmesi ve paramın hesabıma geri yatırılması için aynı gün içinde support@mail.gate.io adresine durumu detaylı olarak açıklayan talepte de bulundum. Henüz bana herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Böyle büyük bir kurumun Türkiye temsilciği iletişim bilgilerine veya herhangi bir yetkilisine ulaşılamaması hiç doğru değil. Yardımlarınızı bekliyorum.

Murat
28 Mart 2023 15:43

Merhabalar. Dün (27.03.2023) de Gate.io yetkilisi Çağatay bey mail aracılığı ile tekrar ulaşarak, madde madde açıklayıcı bir maille beni yönlendirdi ve sorunu çözdü. Param tekrar hesabıma geldi. Teşekkür ediyorum.

Murat
28 Mart 2023 15:46

Yardımlarından dolayı Gate.io ekibine teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

1

Gate.io 3 Gündür Çözülmeyen Telefon Numarası Güncelleme Talebi

Hicran
17 Mayıs 20:19
217
Gate.io 3 Gündür Çözülmeyen Telefon Numarası Güncelleme Talebi

Gate.io Revoland Coin Mağduriyeti

Gülçin
08 Mayıs 11:35
122
1

Gate.io İade Edilen Paramı Jetonlarımı Vermiyorlar

Mehmet
08 Mayıs 05:18
98
Gate.io İade Edilen Paramı Jetonlarımı Vermiyorlar
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Ahmet

Hocam gateio da Türk yetkiliye nasıl ulaşabiliriz yardımcı olur musun. Gate'ye gönderilen kripto para yok mail de geldi ama.

Murat

Hocam ben [email protected] ya durumumu ayrıntılı yazdım, böyle durumlarda erken yazmak önemliymiş sanırsam. En kötü dört beş güne dönüş yapıyorlar yine maille. Ben de mail dışında bir merciye ulaşamadım.

Ferhat

Merhaba kaç Gate.io hesabıma giremiyorum SMS kod geliyor ama mail adresime kod gelmiyor [email protected] adresine mail atamıyorum ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

Benzer Şikayet Yaz