GASKİ ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yusuf sonuçtan çok memnun

GASKİ Deprem Zedeyiz Bu Kadar

559
Yusuf
Yusuf 20 Mart 13:13
Çözüldü
videoplayer-icon

6şubattan bu yana 10 gün kalmadığım bir evde bana gelen su faturası 689 TL ben bunu kabul etmiyorum ve bununla ilgili yetkililerden bu sorunu çözmelerini umuyorum. Güneş Mahallesi 118sok no 15 giriş kat kiracıyım ben ilgililer lütfen bu sorunu çözmelerini rica ediyorum

Benzer Şikayetler

profile
11
15 Nisan

GASKİ Ankara ASKİ Su Fatura Ücreti

Evde tek yaşıyorum. Hafta sonları ailemin yanına gidiyorum. Evde çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi çalışmıyor. Nisan ayında 207 Tl su faturam geldi. Önceden hep 40-50 Tl gelen fatura bir anda neden bu kadar arttı. ASKİ bu su faturasını acil düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum.

profile
63
09 Nisan

GASKİ Gaziantep Su Faturası

Depremden dolayı bir aydan fazla evde bile değildik. Su faturamız 1010 TL geldi. Bu nasıl bir saçmalık? GASKİ telefonlara da bakmıyor, kiminle muhatap olacağız? Otomatik ödeme olarak kesilmiş bir fatura var ve bir eve bu kadar yüksek su faturası gelmesi mümkün değil her yere şikayet edeceğim.

profile
32
06 Nisan

GASKİ Su Faturası 2150 Lira Geldi

GASKİ su faturamız 2150 lira geldi. Depremden sonra bir ay evde olmamamıza rağmen. Önceki faturamız 173 lira bir çok kullanıcı da aynı problemi yaşıyor. Acil çözüm bekliyoruz. Bir ay evde yokken, 100 m3 suyu nasıl kullanmış olabiliriz? Yetkililer duysun lütfen.

profile
43
06 Nisan

GASKİ Haksız Su Fatura Bedelleri

6 Şubat'tan bu yana evde yokum evime 25 Mart'ta döndüm ancak bana 67 TL su faturası gelmiş. Geçen ay gelen faturanın aynısını yazıp geçmişler. Tüm faturayı halka kesmişler. Şehitkamil Belediyesi'nin bir sorunu var galiba. Faturayı ödemeyi düşünmüyorum.

profile
25
29 Mart

GASKİ Su Faturası Çok Geldi

Deprem bölgesinde yaşıyorum deprem den dolayı 3 hafta evime giremedim normalde 50 TL gelen faturam 2568 TL olarak gelmiştir bu konuda gereğinin yapılmasını talep ediyorum ben 3 hafta evime girmedim giremedim açık musluk olmamasına rağmen bu şekilde geçmiştir

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .