Toplam çözüm sayısı
..
Garnet Trade ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi

2513görüntüleme
Fatih
Fatih 27 Ağustos 19:08
Çözüldü Çözüldü
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Spread oranlarım eski haline gelmese de Danışmanım Miraç Hanımın konu ile ilgili açıklamalarına itibar ediyorum. Teşekkür ederim.”
Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi
Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi

Garnet-trade forex firmaspread oranlarını 2 ay önce anlaştığımızın neredeyse iki katına çıkardı. Danışmanım o****bey kurum politikası diyerek geçiştirmeye çalışıyor. Soruna çözüm üretmiyorlar. Açık işlemlerimi kapattıktan sonra çıkacağım bu firmadan.

Gelişme
Gelişme

27 Ağustos 14:16
Ek
Ek

Garnet-trade isimli foreks firması spread oranını hesap açarken anlaştığımızın dışında keyfi olarak artırmıştır. Danışmanım O** bey durumu ticari politika diyerek geçiştirmeye çalışmaktadır. Kurumda durumu aktaracak başka bir muhatap yok. Ekte hem şimdiki hem de 1 ay önceki spread oranlarına ait fotoğrafı paylaştım. Karşılaştırabilitsiniz. Açık işlemlerimi kapatınca ayrılacağım. Garnet-trade de hesap açmak için iyi düşünmelisiniz... 😔

Fatih
Fatih30 Ağustos 19:59

Kurum danışmanlarından M** Hanım aradı ve durumun sebebini açıklayıcı bilgi verdi. Sonuç değişmese de gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim. Özellikle dax spread oranı eskisine yakın düzeye indi. Darısı diğer ürünlere diyelim. Teşekkürler M** Hanıma.

Fatih
Fatih15 Eylül 16:52

Spread oranlarım eski haline gelmese de Danışmanım Miraç Hanımın konu ile ilgili açıklamalarına itibar ediyorum. Teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Benzer Şikayetler