Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Garnet Trade ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatih sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi

20.993
Fatih
Fatih 27 Ağustos 2021 19:08
Fatih'in Teşekkür Mesajı
“Spread oranlarım eski haline gelmese de Danışmanım Miraç Hanımın konu ile ilgili açıklamalarına itibar ediyorum. Teşekkür ederim.”
Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi
Garnet Trade Spread Oranlarının Keyfi Değiştirilmesi

Garnet-trade forex firması spread oranlarını 2 ay önce anlaştığımızın neredeyse iki katına çıkardı. Danışmanım o****bey kurum politikası diyerek geçiştirmeye çalışıyor. Soruna çözüm üretmiyorlar. Açık işlemlerimi kapattıktan sonra çıkacağım bu firmadan.

Gelişme
Gelişme

27 Ağustos 2021 14:16
Ek
Ek

Garnet-trade isimli foreks firması spread oranını hesap açarken anlaştığımızın dışında keyfi olarak artırmıştır. Danışmanım O** bey durumu ticari politika diyerek geçiştirmeye çalışmaktadır. Kurumda durumu aktaracak başka bir muhatap yok. Ekte hem şimdiki hem de 1 ay önceki spread oranlarına ait fotoğrafı paylaştım. Karşılaştırabilitsiniz. Açık işlemlerimi kapatınca ayrılacağım. Garnet-trade de hesap açmak için iyi düşünmelisiniz... 😔

Fatih
Fatih30 Ağustos 2021 19:59

Kurum danışmanlarından M** Hanım aradı ve durumun sebebini açıklayıcı bilgi verdi. Sonuç değişmese de gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyetimi ifade etmek isterim. Özellikle dax spread oranı eskisine yakın düzeye indi. Darısı diğer ürünlere diyelim. Teşekkürler M** Hanıma.

Fatih
Fatih15 Eylül 2021 16:52

Spread oranlarım eski haline gelmese de Danışmanım Miraç Hanımın konu ile ilgili açıklamalarına itibar ediyorum. Teşekkür ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Bedri
Bedri
 

Spread oranı sabit değildir her kurum değiştirir ve değiştirme hakkını saklı tutar