Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Garnet Trade İle Yaşanan Sorunlar

Altan
18 Ağustos 2021 00:11
23.711
Altan'ın Teşekkür Mesajı
“Yaşadığım sorun ile ilgili olarak, o günden bu yana çözüm için çabalayan Miraç ve Rabia hanıma teşekkür ediyorum”

Garnet trade ile yaklaşık 4 ay işlem yaptım. Kazanmaya tahammülleri yok. Örneğin bir saattir işlem yapamıyorum ve long olduğum endeks bu arada düştü, hiçbir çare çözümleri yok, manuel işleme robot kullanıyorsunuz deyip 30 dakika sınırı getiriyor vs vs Kaybetseniz ses çıkmıyor tabi.

profile profile profile
6 Destek
4 Yorum
Altan
23 Ağustos 2021 19:59

Yaşadığım sorun ile ilgili olarak, o günden bu yana çözüm için çabalayan Miraç ve Rabia hanıma teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Hakan

Böyle şirketler sizi ısrarla arıyor ve kayıt olduktan sonra işlem grubuna (genelde telegram) alıyorsa batmak için ilk adımı atmış olursunuz. Benden söylemesi. Ters işlem açtırıyorlar. Ben bilerek adamım söylediğinin tersine işlem açtım bin dolar çekeceğim diye ananım kızlık soyadını geçin. Babamın annesinin ikinci kocasının soyadına kadar istediler. (ironi) adamların aylık elektrik su ve gaz paralarını merdiven altıı şirketlerinin kirasını ödüyorsunuz bilginiz olsun.

Harun

Tam olarak nasıl bir sorun yaşadınız. Para çekme vs. Sıkıntı var mı bende ganetteyim.

Hakan

Kardeşim malcolm denilen bir adam var yardımcı olmadı mı sana fellah fellah videolar yayinliyo 1 ayda 300 bin dolar kazanmış güya ve çekmiş

Mahmut

Malcolm Garnet in adamı. Terste bırakarak batırmadığı adam kalmadı orada. Garnette hesap açmadan işlem grubuna almaz. Bir elemanları kendisinin komisyonla çalıştığını söylemişti.

Benzer Şikayet Yaz