GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Teminat İadesi Yapılmadı.

Adnan Esad Y. |

GarentaDay Yeni Nesil Rent A Car firmasının Atatürk havaalanı iç hatlar ofisinden araç kiraladım ve 526 TL teminat kredi kartımdan tahsil edildi. 6 Haziran sabahı aracı iade ettim ve 493 TL teminatın tarafıma iadesi için bankaya talimat verildiği mesajı telefonuma geldi. Yarın kredi kartı hesap kesim tarihi olmasına rağmen 493 TL halen hesabıma iade edilmedi. GarentaDay firmasının teminatı iade etmemesinden dolayı yarın 526 TL teminatı bankama ödemek zorunda kalacağım. 3 iş günü içerisinde teminatın iade edileceğinin söylenmesine rağmen iade edilmemesinden dolayı mağdur oldum.

Etiketler :

İptal / Değişim Geri Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  11:14

  Adnan Esad Bey Merhaba,

  Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz ve şikayetinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgiyi iletebilmek için iletişim numaranızdan arama sonucunda size ulaşamadığımızı belirtmek isterim.

  Araç iadesinden sonra teminat tutarının iade işlemi otomatik olarak gerçekleşmektedir. Teminat tutarınızın da iade edildiği tespit edilmiştir.

  İade işlemi gerçekleştirildikten sonra kredi kartınıza bu iadenin yansıma süresi en geç 4 iş gününde olmaktadır. Bu süreç, bankalar arası transfer süreci olduğu için GarentaDAY olarak ne yazık ki müdahelede bulunamamaktayız.

  Anlayışınız adına şimdiden teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.
  GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi