20 Ağustos 2016

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Tek Yön Ücreti İade

İnternet sitesi üzerinden GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car'dan kiraladığım araç da tek yön iade ücreti dahil olmasına rağmen acente tarafından 11.08.2016 tarihinde 69.16 Euro'luk tek yön ücreti ekstra alınmıştır. Makbuzunda tek yön ücreti dahil 245 Euro ödenecek rakam yazmasını rağmen 315 Euro'luk ücret garanti tarafından alınmıştır. Aynı gün içinde şikayet bölümüne mail attığımda rezervasyon numaram talep edildi. A****** tarafından verilen makbuzu ve rezervasyon numaramı mail olarak gönderdim. 9 günden beri genel müdürlüğü aramama konuyla ilgilinin müşteri ilişkileri danışmanı D****** not bıraktım, konuyla ilgili hiç kimse geri dönüş yapmıyor.

Geri dönmemeleri takdirinde Tüketici Hakem Heyetinde hakkımı arayacağım.

Emir 317 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Merhaba Emir Bey, Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için GarentaDAY olarak teşekkür ederiz. Konu hakkında gerekli sistem incelemesi tamamlanmış olup sizden tahsil edilen ücretin sistem hatasından kaynaklandığını görmekteyiz. Tahsil edilen bu ücret size manuel olarak iade edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Emir 23 Ağustos 2016

    Dün geri dönüş yaptılar 10 gün önce rezervasyon numaramı yetkilileri vermeme rağmen yeni arayan yetkilide tekrardan başa sarıp rezervasyon numaramı istedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön