GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Kaçak Geçiş...

Evren E. |

19 Mayıs 2016 tarihinde Edirne'ye gitmek için araç kiraladım aracı teslim alırken üstüne basarak Edirne'ye gideceğimi söyledim ilgilenen arkadaşta araçta oha olduğunu söyle hatta aracın camında olmadığı içinde şüphelendim. Edirne dönüşü mahmutbey gişerlerse kaçak geçiş yazdı. bizde eşimle direk GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car'a gidip durumu izah ettim, hatta aracı erken teslim ettik teslim alan arkadaşa durumu anlattım ve müşteri hizmetlerine o gün için bilgi verdim. 19 Mayıs'tan bugüne bana maille dönüş yapmışlar başlarından savar gibi araçlarımızda OGS yoktur diye koskoca şirket ama elemanları hiç profosyonel değil.

Etiketler :

Acenta Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren E.
  09 Haziran
  20:05

  Yani bu kadar bravo size ben ilk gün size illettigim sorunu bana plakayı on beş gün içerisinde yatırın sorun kalmaz diyeceginize buradan saçma salak bir dönüş yapıyorsunuz bir daha mi hareket

 • 09 Haziran
  17:40

  Merhaba;

  Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  GarentaDAY bünyesinde bulunan hiçbir araçta OGS bulunmamaktadır. Tüm köprü ve otoyol geçişleri için araçlarda HGS bulunmakta olup müşterilerimizin de HGS gişelerini tercih etmeleri gerekmektedir.

  OGS gişesi kullanıldı ise yapmış olduğunuz geçiş tutarını ilgili kuruma ödemeniz gerekmektedir.

  Saygılarımızla.
  GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi