17 Şubat 2016

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Hasarlı Araçlarını Bize Ödettiler!

Bolu - Düzce kara yolunda seyahat ederken nedenini anlayamadığımız bir şekilde Nissan Qashqai markalı kiraladığımız 34 nc ***5 plakalı aracın sol ön çamurluk plastiği kopup yola fırladı. Acil yol yardımla bu bilgiyi paylaştım, sorun olmayacağı tarafıma bildirilmesine rağmen aracın sol ön çamurluk plastiği davlumbazı ve işçilik bedelleri tarafıma fatura edildi.

Ayrıca konuyla ilgisi olmamasına ve elimde teslimat sırasında verilen forma istinaden herhangi bir
şekilde tarafımın müdahil olmadığı aracın sol arka çamurluk bölümünde bulunan plastiğin bedeli ve işçilik bedelleri tarafıma fatura edildi.

Olay bize anlattığınız gibiyse sizin kusurunuz yok deyip sonra niye bedellerini bana fatura ettiniz? Madem hatayı bana yansıttınız niye ekstradan hata yapmadığım bölümlerin ücretini tarafıma fatura ettiniz?

Çağkan 1.683 Okunma

Cevaplar

  • Çağkan'ın Teşekkür Mesajı20 Şubat 2016

    Mağduriyetimin giderilmesi hususunda yardımcı olan tüm yetkililere teşekkür ederim

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi18 Şubat 2016

    Çağkan Bey Merhaba;   Öncelikle GarentaDAY'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızdan kiralamış olduğunuz araçta hasar meydana gelmiş ve onarım işlemi tamamlanmıştır. Ancak yapmış olduğunuz görüşme kayıtları incelendiğinde yanlış bilgi verildiği,yönlendirildiği tespit edilmiştir. Bu nedenle siz değerli müşterimizden tahsil edilen onarım bedeli iade edilecektir. İade işlemi gerçekleştirildikten sonra kredi kartınıza bu iadenin yansıma süresi en geç 4 iş gününde olmaktadır. Bu süreç, bankalar arası transfer süreci olduğu için GarentaDAY olarak ne yazık ki müdahelede bulunamamaktayız. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Çağkan 17 Şubat 2016

    Sabiha Gökçen şube yetkiliniz Fatih Uzunlar adlı şahsın tarafımla gayri ciddi ve ukalaca konuştuğunu, aracın sadece sol ön çamurluk plastiğinin koptuğunu anlatmama rağmen benden ayrıca kusurumun olmadığı yerlerin bedellerinin benden tahsil edilmek istendiğini anlatmama rağmen araç patlasa dahi sizin suçunuz olurdu gibi sözler kullanması, ne çalışma ahlakına ne de müşteri ilişkileri adabına sığmayacağını ayrıca belirtmek isterim. Hakkımı aramak için bütün Garenta Araç Kiralama numaralarını aradım. Mailler attım fakat tarafıma dönüş olmadı. Eğer yine dönüş olmazsa mağduriyetim giderilmezse elimdeki araç teslim formuyla beraber Türkiye Cumhuriyeti devletinin bana vermiş olduğu tüm yasal haklarımıkullanacağım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön