15 Mayıs

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Habersiz, Usulsüz Ve Dayanaksız Yapmaya Çalıştığı Tahsilat!

Garenta ekli mail yazışmalarında görüldüğü üzere ortada bir borç yokken borç çıkarmaya "resmen" uğraşmaktadır. Bütün mail yazışmaları ekli resimlerde yer almaktadır.

Hüseyin 1.145 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi14 Haziran

    Hüseyin Emre Bey Merhaba, Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gerekli incelemeler tamamlanmış ve herhangi bir borcunuzun olmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenden dolayı size ait herhangi bir tahsilat denemesi gerçekleştirilmeyecektir. Saygılarımızla, GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi.

  • Hüseyin 15 Mayıs

    Tamamı isteğiniz üzerine [email protected] adresine gönderildi. Ayrıca zaten bu şikayetin ekinde 6 adet ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi15 Mayıs

    Merhaba Hüseyin Bey, Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için GarentaDAY olarak teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz şikayette herhangi bir ek bulunmamaktadır.1500008769 numaralı şikayet kaydınıza istinaden daha net işlem yapılabilmesi adına kartınızdan tahsilat yapıldığını gösteren ekstreyi yada tarafınıza iletilen mailleri [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön