27 Mart 2017

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Habersiz Tahsilat.

Garenta Kadıköy şubeden Eylül ayında araç kiraladım. Yaklaşık 1 ay önce sabah kredi kartımdan 270 TL çekildiği mesajı geldi. Aradım hata olmuştur dediler. Bankadan mesaj gelince hata olmadığını anladım. 1 aydır uğraşıyorum. Şube ile görüştüm iade edildi dediler, iade edilmemiş. Vermedikleri fatura için iade faturası kesin dediler. Arıyorum kimseye ulaşamıyorum. Yetkili arasın diyorum kimse ulaşmıyor. Ayrıca Kadıköy şubeye telefon ile ulaşmak mümkün değil. Mail atanlara cevap yazıyorum ses yok. Kafayı yemek üzereyim.

Emrah 2.683 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi15 Mayıs 2017

    Merhaba Emrah Bey, 1500006637 numaralı şikayet kaydınıza istinaden daha önce yapmış olduğumuz telefon görüşmelerinde de belirttiğimiz gibi, tutar iadesinin yapılabilmesi için iptal faturasının kurumunuz tarafından düzenlenerek tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Söz konusu fatura iptali sonrasında iade işlemi tamamlanacaktır. Bilgilerinize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

  • Emrah 27 Mart 2017

    Merhabalar... Ben yukarıda yazdıklarınızı sizden o kadar çok duydum ki sayısını hatırlamıyorum. Hatta daha bugün: (. Umarım dediğinizi yaparsınız fakat sizin gibi bir kuruluş görmedim. Lütfen yetkiliniz benimle irtibata geçsin. Saygılarımla...

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi27 Mart 2017

    Emrah Bey Merhaba; Şikayetiniz GarentaDAY Müşteri İlişkileri departmanına ulaşmıştır. Belirtmiş olduğunuz konu 1500006637 numaralı dosya üzerinden takip edilmekte olup gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön