01 Ekim 2016

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Çalınan Aracın Ödemelerini Bana Yaptırdı.

Dalaman Havaalanı'ndan 19 Haziran'da araç kiraladım ve araç 23'ünde çalındı, şanslıydım hırsız çevirmede ehliyetsiz araba kullandığı için yakalandı. Yeni araç getirildi fakat geç geldiği için parasını ödediğim 1 günü araçsız geçirdim. Teslimden 1 gün sonra 71.25 TL eksik benzin olarak faturalar kesildi. Sorduğumda ise bunu çalınan araba için kesildiğini söylediler. Yani hırsınız yaptığı km'yi de bana ödettiler. Şikayet yazacaktım ancak yaşadıklarımın şoku ile enerjim kalmadığından meblağı ödedim. Ve fakat kabus bundan sonra da bitmedi. 28 Eylül'de ise kredi kartımdan 1297,10 TL’lık trafik cezası adı altında yine para çekildi. Ehliyetsiz araba kullanmaktan kaynaklı bu ceza hırsıza ait.
Hırsızın benzinini bana ödettikleri yetmiyormuş gibi cezasını da bana ödettiler. Sonrasında ise ne ofisten ne merkezden ne de CRM'den muhatap bulamadım. Geri dönüş alamadım.

Serdil 1.280 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Temsilcisi07 Ekim 2016

    Merhaba, Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gerekli araştırmalar tamamlanmış ve siz değerli müşterimizden tahsil edilen tutarların iadesi gerçekleştirilmiştir. Telefon görüşmesinde iletmiş olduğumuz gibi iade işlemi gerçekleştirildikten sonra kredi kartınıza bu iadenin yansıma süresi en geç 4 iş gününde olmaktadır. Bu süreç, bankalar arası transfer süreci olduğu için GarentaDAY olarak ne yazık ki müdahelede bulunamamaktayız. Anlayışınız adına şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Serdil 04 Ekim 2016

    Halen kimse ilgilenmedi. Bankaya haksız yere yaptıkları çekim için itiraz da bulundum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön