GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car Aracı Çizip Kaçmış!

Hüseyin A. |

Araç Kocaeli'de park halindeyken çizip kaçmışlar. Ancak bunun farkına kiraladığım Bursa'da vardım tutanak tutturma ya da rapor tutturmak gibi bir şansım olmadı haliyle. Ancak bunun masrafını ben ödeyecekmişim. Bu haksızlığa dur denilmesini istiyorum. Aracı çizen aracın fotoğrafları bile var ancak dinlemek görmek bile istemediler. Bu gibi durumlarda yardımcı olmayacaksanız ma***araç kiralama şirketlerinden ne farkınız kaldı.

Etiketler :

Kaza - Onarım Tazmin

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin A.
  28 Haziran
  12:56

  Garenta Araç Kiralama servisin küçük bir müdahaleyle sorunu çözdüğünü bana maliyet yüklenmeyeceğini söyledi. Ancak yüklenseydi hakkımı yiyeceklerdi. Belki bu sefer olmadı ama ileride kesin birinin daha başına gelecek eğer gelirse ve ücreti de sizden tahsil ederlerse hemen tüketici hakem heyetine başvurun hakkınızı arayın... .

 • Hüseyin A.
  10 Haziran
  04:30

  Bugün tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. Bilgilerinize...

 • Hüseyin A.
  07 Haziran
  18:26

  Bu hukuk boşluğunu hakim dolduracak sayın yetkili. Tüketici mahkemeleri nezdinde de hakkımı takip edeceğim. Hiçbir suçum olmamasına rağmen bana ödeme çıkardınız. Çözüm yolu olarak da bana polis raporu getirin diyorsunuz zaten polis raporu almış olsam getirirdim akıl vermeyin lütfen. Çözüm bulun diye o firma sizi o koltuğa oturtmuş tonla para veriyor...

 • 07 Haziran
  15:34

  Hüseyin Bey Merhaba,

  Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

  Firmamızdan yapmış olduğunuz araç kiralama süresi sonrasında araçta hasar olduğu tespit edilmiştir. Yapılan incelemeler doğrultusunda ilgili hasar kiralama süreniz içerisinde gerçekleştirilmiştir.

  Telefon görüşmemizde de belirtmiş olduğumuz gibi Polis Tutanağı veya firmamız tarafından sağlanan mini hasar sigortası satın almadığınızdan dolayı onarım bedeli siz değerli müşterimizden tahsil edilecektir.

  Saygılarımızla.
  GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

 • Hüseyin A.
  07 Haziran
  09:54

  Ayrıca Sulh hukuk mahkemesinde dava açacağımı da buradan bildirmek isterim.