21 Ekim 2016 #6747121

Garenta Trafik Cezası İadesi Yapılmadı!

26.09.2016 tarihinde bir aylığına araç kiraladım. Bu süreçte ceza yemiş olabilirim ihtimali ile internet bankacılığı üzerinden sorgulama gerçekleştirdim. Araca ait ceza görünce iyi niyetli olarak faiz ödememek için ödemeyi gerçekleştirdim. Fakat dekontta incelemesi yaptıktan sonra cezanın kiraladığım tarihte olmadığını gördüm ve düzeltme için firma ile iletişime geçmeye uğraştım. Bir hafta boyunca yok vergi dairesi yok ceza tutanak numarası derken bir dünya zorluk çıkardılar. Ve işin sonunda onların yapabileceği bir şey olmadığını iade etmeyeceklerini bildirdiler.


Kısacası kendi cezalarını iyi niyetimizi kullanarak bize ödettirdiler. Güzel sistem kurmuşlar tebrikler vallahi! Yıllardır müşteri olduğum firma ceza olduğu zaman iletişime geçip kartlarımızdan otomatik olarak para çekmesini iyi biliyor fakat ortada mağduriyet olduğunda kurumsallık devreye giriyor mail yoluyla sürünüyoruz.

Murat 842 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Ekim 2016

    Ödediğinizi iddia ettiğiniz ceza dekontunu gönderin gereken yere itirazda bulunalım. Eğer ki geçiştirme politikasi izleyip göndermezseniz mahkemede görüşürüz.

  • GarentaDAY Kısa Dönem Araç Kiralama Temsilcisi24 Ekim 2016

    Murat Bey Merhaba; Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gerekli incelemeler tamamlanmış ve ödeme yapmış olduğunuz tutarın firma hesabına yapılmadığı tespit edilmiştir. Telefonda iletmiş olduğumuz gibi ilgili tutarın iadesi için siz değerli müşterimiz tarafından ödeme yapmış olduğunuz vergi dairesi ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön