15 Mayıs 2017 #8356670

Garenta Habersiz, Usulsüz Ve Dayanaksız Yapmaya Çalıştığı Tahsilat!

Garenta ekli mail yazışmalarında görüldüğü üzere ortada bir borç yokken borç çıkarmaya "resmen" uğraşmaktadır. Bütün mail yazışmaları ekli resimlerde yer almaktadır.

Hüseyin 1.166 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Kısa Dönem Araç Kiralama Temsilcisi14 Haziran 2017

    Hüseyin Emre Bey Merhaba, Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gerekli incelemeler tamamlanmış ve herhangi bir borcunuzun olmadığı tespit edilmiştir. Bu nedenden dolayı size ait herhangi bir tahsilat denemesi gerçekleştirilmeyecektir. Saygılarımızla, GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi.

  • Hüseyin15 Mayıs 2017

    Tamamı isteğiniz üzerine [email protected] adresine gönderildi. Ayrıca zaten bu şikayetin ekinde 6 adet ekran görüntüsünü görebilirsiniz.

  • GarentaDAY Kısa Dönem Araç Kiralama Temsilcisi15 Mayıs 2017

    Merhaba Hüseyin Bey, Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için GarentaDAY olarak teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz şikayette herhangi bir ek bulunmamaktadır.1500008769 numaralı şikayet kaydınıza istinaden daha net işlem yapılabilmesi adına kartınızdan tahsilat yapıldığını gösteren ekstreyi yada tarafınıza iletilen mailleri [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön