24 Ekim 2016 #6767737

Garentaday Yeni Nesil Rent A Car Bir Daha Kapınızdan Geçmem!

Firmanıza güvenerek 1 haftalık araç kiralamada bulundum. Firmadan araç teslimi için yazan saatten +1 saat daha opsiyonunuz var denildi. Aracı tatilim erken bitirmek zorunda kaldığımdan 1 gün erken iade etmek istediğimi müşteri hizmetleri rezervasyon ve iptal bölümü ile teyit vererek (konuşma kayıtlarımız dinlenebilir.) onayımı aldığımı sanıyordum.


Aracı 23:30'da almıştım ve teslim ederken de 23:45'te teslim ettim. Firma para iadesi olarak 40.05 TL iade etti. Gün bazında olarak 13 TL vererek mini onarım hizmeti de almıştım. İade tutarının içinde olduğunu belirtmişlerdir ve ayrıca fiyatlarının dinamik olduğunu tarafımıza iletilmiştir. Eğer fiyatlar dinamik ise sigorta bedeli iade tutarının içindeyse araç bedeli 28 TL gelmektedir. Buradan 1 aylık 28 TL'den kiralama taahhüdümü verebilirim Eğer ki 28 TL'de verecek iseniz. :)

Erhan 2.057 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Kısa Dönem Araç Kiralama Temsilcisi25 Ekim 2016

    Erhan Bey Merhaba; Öncellikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Telefon görüşmemizde iletmiş olduğumuz gibi GarentaDAY olarak tüm araç gruplarındaki kira bedelleri Dinamik Fiyatlandırma sistemi üzerinden hesaplanmaktadır. Bu fiyatlandırma sistemi araç stok durumu, yoğunluk gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Siz değerli müşterimizin sözleşmesi ile ilgili de Dinamik Fiyatlandırma esas alınmış olup herhangi bir tutar iadesi gerçekleştirilmeyecektir. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön