19 Ekim 2016 #6726871

GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car  Araçla Kaza Yapmasanız Bile Hasar Parası Kesiyorlar

27 Ağustos tarihin de Milas Havalimanı'ndan bir araç kiraladım acelem vardı ve kiraladığım araç hafif hasarlıydı. Başka araç olmadığı için kabul ettim ve hasar kayıtları da teslimde işlenerek aracın hasarlı olarak bana teslim edildiği şeklinde kayıtlı olarak yola çıktım. İşlerimi halledip 29 Ağustos'ta aracı Sabiha Gökçen Havalimanı'na teslim ettim. Aracı alan görevli bana hasarın bendeyken mi olduğunu sordu hayır dedim. Araç verilirken böyleydi dedim bakalım teslim fişinize dedi ve evet dedi araç bu şekilde teslim edilmiş size sorun yok dedi. Neyse aradan 1.5 ay geçti 17 Ekim sabahı bir mail aldım hesabımdan 3000 TL'ye yakın para çekmişler hasar kaydı için fatura etmişler bana. 3 gündür anlatıyorum kayıtlara bakıyorlar evet siz hasarsız tespit etmişsiniz diyorlar ama ne para ödemesi var ne de çözüm konuşun da bir geri dönüş. Mail atıyorsun geri dönüş yok. GarentaDAY Yeni Nesil Rent A Car asla.

Kenan 649 Okunma

Cevaplar

  • GarentaDAY Kısa Dönem Araç Kiralama Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba Kenan Bey, Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için GarentaDAY olarak teşekkür ederiz. Konu hakkında gerekli araştırma çalışmaları sonuşlandırılmış olup, söz hasar tutarının hatalı olarak siz değerli müşterimizden özür dileriz. İade için gerekli işlemler başlatılmış olup, kredi kartınıza bu iadenin yansıma süresi en geç 5 iş gününde olmaktadır. Bu süreç, bankalar arası transfer süreci olduğu için GarentaDAY olarak ne yazık ki müdahelede bulunamamaktayız. Konu hakkında bankanız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla. GarentaDAY Müşteri İlişkileri Yönetimi

  • Kenan21 Ekim 2016

    27 Ağustos da Milas dan kiraladığım araç da hafif hasar bulunuyor du. Acelem olduğu için başka da araç olmadı içi aracın hasarlı olarak bana teslim fişin de belirtelmesiyle kabul ettim. 29 Ağustos günü aracı aldığım gibi sabiha gökçen havalimanına teslim ettim. Araç kontrolleri yapıldı ben hasarlıyken aldığım için ve hasar noktaları teslim fişin de yazdığı için sorunsuz teslim aldılar. Aradan iki aya yakın zaman geçti ve 17 Ekim sabahı bir mail aldım bana yaklaşık 3000 TL'lık bir hasar fatura etmişler. Firmayı aradım sabiha gökçen şubesi gerekli kayıtları inceleyerek teslim de hasarsız olarak teslim ettiğimi bir sorun olmadığını söyledi. Ben de hesabım dan neden böyle bir tutarın çekildiğini ve bana hasar faturası yollandığını sordum ve iadesi i istedim. İnceleyelim size bilgi verelim dedi. 5 gün oldu gerekli mailleşmeleri yaptık ama kendilerinin sebep olduğu mağduriyetimi hala gideremediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön