Garenta Araç Kiralama Habersizce Çekilen Tutar!

Burak Y. |

4 gün kiraladığım araca her güne Mini Hasar Sigortası yaptırdım kartımdan 348 TL araç ücreti 300 TL'de teminat bedeli kesildi. Aracı kapımın önünde sol arka çamurluğa bir araç hafif sürtüp kaçmış. Aracı Teslim etmeye gittiğimde sol arka kapıyı da çocukların çizdiğine şahit oldum hasarla ilgili 4 iş gününde bana dönüleceği söylendi. Tabi dönüş yapılmadı ben aradım oradan oraya yönlendirildim ve kartımdan çekilen 300 TL teminat bedelinin 77 TL (1günlük araç kirası) hariç tamamı yatmış. Tekrar aradım ve araç hasarının sonuçlandığını benden ücret alınmayacağını söylediler. 4 gün sonra benden habersiz kartımdan 401 TL kesildi şikayet oluşturdum 1 gün sonra dönüş yapılacak dendi hala yapılmadı.

Etiketler :

Habersiz Tahsilat Arızalı Araç

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Y.
  15 Haziran
  17:04

  Ben 15 gündür mağdurum 15 gündür ulaşmadınız öyle mi. Bir de bunu uydurun üstüne vallahi helal olsun ne geri dönüş yapıldi ne de kartımdan çalınan 401 TL geri yattı üstüne muhataplarım yalanci.

 • 15 Haziran
  12:32

  Merhaba,

  Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz ve şikayetinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgiyi alabilmek için iletişim numaranızdan arama sonucunda size ulaşamadığımızı belirtmek isterim. Şikayet detayınız hakkında görüşebilmek için müsait olduğunuzda crm@garenta.com.tr müşteri ilişkileri mail adresimize ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

 • Burak Y.
  15 Haziran
  08:45

  15 gündür dönüş yapılacak müşteri memnuniyeti sıfır ve bariz yanıltıldım. hiçbir bilgim olmadan kredi kartımdan kesilen ücretin geri iadesini talep ediyorum.

 • 15 Haziran
  08:26

  Merhaba,

  Talebiniz ilgililere iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  İyi günler dileriz