26 Kasım 2018
#11199249

Gardrops'ta "Güvence Bedeli" Adıyla "Komisyon"!

Gardrops uygulamasından satın alma gerçekleştirdim, güvence bedeli adı altında 5 lira ek ücret ödedim. İlk alışverişimde bunun bir kereye mahsus bir ödeme olduğunu düşündüm, aynı gün 2. alışverişimde yeniden ek ücret ödedim. Öğrendim ki satıcıdan da 6 lira kesiliyormuş. "komisyon almıyoruz" diye bağıran ve bunun sayesinde kullanıcı edinen bir uygulama için fazla kötü bir durum. Açık açık her alışverişten 11 lira kesiyorum de ya da sözünün arkasında dur. Ne kadar küçük hedefli firmasınız.

Özlem Özlem 1.979 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özlem27 Kasım 2018

    Sonuç olarak, kişilerin bu kesintiden üye olduklarında haberdar olması gerekiyor, alışveriş işlemlerini onayladiklarinda değil. Uygulama sürdürülebilirliğinin sağlanması için kesinti yapılmasını anlıyoruz, ama bu kesintiler yapilmiyormus gibi reklam yapılması çok çirkin. Hala daha formatlastirdiginiz dandik bilgi mesajı atıyorsunuz. Reklamınızı "kesinti yapmıyoruz" başlığı altında sunma kurnazlığından vazgeçin.

  • Gardrops Temsilcisi26 Kasım 2018

    Merhaba, Gardrops olarak amacımız, daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşarak Gardrops ailesini büyütmek ve üyelerimizin en uygun fiyatlarla, en güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Bu sebeple Gardrops çeşitli yatırımlar yapmakta, çeşitli ücret, masraf ve vergiler ödemektedir. Gardrops’ un devamlılığını sürdürebilmesi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için, bu cüzzi tutarı Güvence Bedeli olarak tahsil etmek zorundadır. En güvenli alışveriş platformu olmak için yapılan harcamaların başlıcaları: Ödeme sistemi alt yapısı hizmeti sunan aracı kurum işlem maliyetleri, kredi kartı sanal POS ücretleri, banka para transfer masrafları, hosting ve server maliyetleri, Gardrops güvenli ödeme sistemi için kurulan altyapı-yazılım maliyetleri, güvenlik sertifikaları güvenlik için yapılan test ve araştırma maliyetleri, ürün yayınlama ve satış destek güvencesi ...vb maliyetlerden oluşur Gardrops, her zaman ürün satın almanın ve satmanın en uygun olduğu platform olacaktır. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

Ziyaretçi Yorumları