05 Kasım 2018
#11113837

Gardrops Ücret İadesi Yapılmadı!

Gardrops'tan ikinci el Zara mont aldım. Deformasyonu yok denilmesine rağmen geldiğinde bir dolu deformasyonu vardı iade talebinde bulundum kabul edildi. Gardrops'un dediklerini yerine getirdim kargoladım ama alıcı ürünü teslim almadı, ürün PTT de 10 gündür bekletiliyor ve 10 gün geçmesine rağmen ücret iadem yapılmadı. İrtibat kurulacak kimse yok müşteri ilişkileri sürekli aynı şeyi yazıp duruyor saçma sapan. Ben kargoladığımda ücret iadesi yapılmalı ki daha önce yapılmıştı artık Gardrops'a güvenim kalmadı.

Yeşim Yeşim 677 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Gardrops Temsilcisi12 Kasım 2018

  Merhaba, Öncelikli olarak yaşamış olduğunuz bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İade koşulları gereğince hem sizin hemde satıcının haklarını koruyabilmemiz için , satıcının ürünü teslim alması gerekmektedir. Ürün satıcı tarafından teslim alınmaması durumunda Gardrops a geri geldiğinde kesinlikle iadeniz yapılacaktır. Sevgilerimizle.

 • Yeşim11 Kasım 2018

  Satıcının hakkı derken? Satıcı beni kandırıp çöpe atılıcak bir ürünü deformasyonsuz diye bana gönderiyor? Bana iadeniz kabule dildi diyorsunuz iade ediyorum satıcı teslim almıyor ve kargoda neredeyse 20 gündür bekliyor ki daha ne kadar bekleyecek bilmiyorum bir hafta sonrasının takibi bile yk PTT de... Pişman ettiniz keşke iade etmeseydim. Param iade edilecek mi bilmiyorum da az da değil 170 TL. Kimse alışveriş yapmasın sizden örnek olsun diye yazıyorum. İade ederseniz paranızı alamazsınız sakin alışveriş yapmayın Gardrops dan.

 • Yeşim07 Kasım 2018

  Bu hc etik değil sonuçta ben kargoya teslim ettim iade süreci benim acımdan tamamlanır, alıcı ürünü teslim almıyor ben 10 gün bekleme süreci sonrası size dönüşünü nasıl beklerim ve niye bekleyeyim ürünün takibini bile yapamıyorum PTT de 5 günlük takıp süreci var... 2 ayı alır iade olayı ve beni mağdur ediyorsunuz mağdur olan neden iade eden oluyor? Az para ödemesi de yapmadım 170 TL. Dolap uygulamasında hiç bu şekilde bir uygulama yok il kez sizde iade olayını yaşıyorum sız hiç güvenilir değilsiniz tekrar alışveriş yapmayı hc düşünmüyorum...

 • Gardrops Temsilcisi06 Kasım 2018

  Merhaba, Öncelikli olarak yaşamış olduğunuz bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İade koşulları gereğince hem sizin hemde satıcının haklarını koruyabilmemiz için , satıcının ürünü teslim alması gerekmektedir. Ürün satıcı tarafından teslim alınmaması durumunda Gardrops a geri geldiğinde iadeniz yapılacaktır. Sevgilerimizle.

Ziyaretçi Yorumları