Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Gardrops IBAN Hatası Veriliyor

Zehra
26 Nisan 14:33
109

Gardrops'ta IBAN'ım doğru olmasına rağmen hata veriyor ve ben satış yaptığım ücretimi alamıyorum. Sorunu çözecek kimse bulunmuyor; çok sorumsuz bir uygulama. D*** uygulamasını silip Gardrops'a geçiş yaptım ancak güven vermeyen ve bozuk bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Canlı destekten de hiçbir yardım alamıyorum. Ücretimi alabilmem için lütfen yardım edin.

Gelişme
Gelişme

26 Nisan 14:06

Gardrops'tan satış yapmaya başladım fakat hesaplarımı tanımlanamıyor. IBAN bilgim ve ad soyad kısmım doğru olmasın rağmen sistem sürekli hataya düşürüyor. Canlı destek adı altında yaptıkları. Otomatik sorunları dizip canlı destek yazmışlar canlı destek cevap vermiyor. Sattığım ürünlerin ücretlerini hesabıma geçirmek istiyorum ama bir türlü hata veriyor acil yardım lazım bana lütfen yardımcı olun?

27 Nisan 14:52 (Şikayetten 1 gün sonra)

Merhaba; Sorununuzu hızlıca çözmek için sizi Canlı Destek bölümümüze bekliyoruz. Maalesef kişisel bilgilerinizin güvenliği için buradan destek olamıyoruz. Canlı Destek üzerinden bizimle iletişime geçerseniz sorununuz 1 - 2 dakika içerisinde çözümlenecektir :) Sevgilerimizle.

Zehra
27 Nisan 15:59

Canlı destek te bir iletişim yok maalesef sorunumun cevabı da yok iletişim numaranız da yok lütfen böyle geçiştirmeyin ve sorunumu çözün IBAN hatası var diyorum e postalarınıza da cevap vermiyorsunuz çok sorumsuz bir uygulama

29 Nisan 23:47

Merhaba, Gardrops uygulaması üzerinden Profilinize giriş sağlayarak Canlı Destek butonuna tıkladıktan sonra En alta kaydırarak Canlı Destek' e bağlan butonuna tıklayarak İletişime geçebilirsiniz. Sevgiler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Gardrops Uygulaması IBAN Sorunu

Sude
12 Haziran 12:50
407

Gardrops Şikayet İbana Para Aktarma

Meryem
11 Haziran 19:38
281
Gardrops Şikayet İbana Para Aktarma

Gardırop Uygulaması IBAN Bilgisi

Esra
11 Haziran 16:19
377

Gardrops İade Edilen Ürünümü Bana Geri Vermiyor.

Betül
07 Haziran 19:21
385

Gardrops Uygulaması IBAN Hatası!

Ayşe
16 Mayıs 16:04
231
Benzer Şikayet Yaz