Gardrops Cevap Yok

Mustafa Mustafa2 hafta önce

11/02/2020 tarihinde ürünü satın alırken bir hata oluştu ve iptal ettim fakat param çekilmiş. Desteğe yazdım ve söyledikleri komik çünkü elimde tüm kanıtları ve fotoğrafları mevcut ne zaman nereden paranın çekildiği de aynı şekilde elimde mevcut. Tek şekilde diyeceğim eğer mağduriyetim giderilmezse yasal işlem başlatacağım. Çekilen miktar 18 TL. 

Bu da onlara yazdığım mailden yazdığım mesaj daha cevap yok maillerini kontrol etmelerini tavsiye ederim ya düzeltirler ya da olacaklar belli bir müşteri olarak hakkımı istiyorum! Gelen 2 SMS'de de tarih mevcut kendilerine saygılar!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 2 hafta önce

17,99 diye gözüküyor zaten smslerde çekilen miktarda zaten 17,99TL. Madem çekilmedi o zaman niye ve nasıl çekildi? Bana bunun açıklamasını yapın birkaç gün içinde yasal işlem başlatacağım. tazminat falanda istemiyorum. Sadece hakkımı geri istiyorum aldığınız zamana da bir şey demiyorum! Zaten alacağım kişi paranın da gelmediğini söylüyor tamamen programın hatası ve basit bir bug. Son aldığım ürünlerde Fotoğrafta yer alıyor. Son fotoğrafta da satıcı ile geçen konuşmam. Çözüm basit fakat uygulamıyorlar.

np_image1 Ekli Görsel Var
profile-icon Mustafa 2 hafta önce

17,99 diye gözüküyor zaten smslerde çekilen miktarda zaten 17,99TL. Madem çekilmedi o zaman niye ve nasıl çekildi? Bana bunun açıklamasını yapın birkaç gün içinde yasal işlem başlatacağım. tazminat falanda değil sadece hakkımı geri istiyorum aldığınız zamana da bir şey demiyorum!

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler