Garantiye Gönderilen Sony Eurasia Televizyon Gelmedi!

Emre B. |

2 Şubat 2016 tarihinde ışık sızması ve bulutlanma sorunu nedeniyle Bilgili Elektronik tarafından alınan 49x8305c model televizyon hala gelmedi. Televizyonu teslim ederken 10 gün içinde belli olacağını söylediler. Her aradığımızda televizyonun servis sürecinde olduğunu ve bize dönüş yapacaklarını söylediler fakat bir kez bile dönüş yapan kimse olmadı.

Son olarak 4447669 numaralı telefonu aradığımızda televizyonun Ankara'ya bilgili elektroniğe gönderildiğini ve onlardan bilgi almamız gerektiğini söylediler. Bilgili Elektroniği aradığımızda ise televizyonun İstanbul'da olduğunu kendilerinin bir bilgisi olmadığını söyledi. Televizyonun nerede olduğu bile belli değildi.

Sony Eurasia gibi bir firmanın nasıl bu kadar sorumsuz bir servisi var anlayabilmiş değilim. Bir daha asla Sony Eurasia almayacağım ve kimseye de tavsiye etmiyorum. Yasal süre dolduğu anda tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  16 Mart
  13:30

  Her aradığımızda durumun takip edildiği söyleniyor fakat televizyonun nerede ve ne durumda olduğuna dair en ufak bir bilgi yok. Böyle rezalet bir firma görmedim.

 • 08 Mart
  17:39

  Değerli Sony Dostu,

  İşlemleriniz müşteri hizmetleri tarafından takip edilmektedir.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Sony Eurasia Müşteri Hizmetleri
  444 SONY/444 7669

  www.sony.com.tr