Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Garantimarkets Yanılttı

Mehmet
25 Mart 2022 11:38
8.325

B*** y**** isimli bayan 2021 yılı yaz aylarında bilmediğim numaradan bana ulaşarak foreks işlemlerle uğraştığımı çok para kazanacağımı söyleyerek garanti global market şirketinden 1303237296 numaralı hesap açtı. İlk başta demo uygulama ile başladık sonra 100 USD lik gerçek hesap açtı. Bana işlemleri kendisinin takip etmesi durumunda daha iyi sonuç alacağını belirtti. İlk başlarda para kazandırdı sonra beni yanıltarak para çekme vaadi ile sürekli para talep etti. Paramı kurtarmak için borç harç para tedarik ettim. 2021 yılı aralık ayında bilerek yanlış hesap açarak yaklaşık 55.000 USD kaybettirdi.

profile profile profile
4 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Turgut

Geçmiş olsun arkadaşım. Bende bu firmanın mağduruyum. 10.000 USD kadar bir rakam fakat bugüne kadar herhangi bir gelişme olmadı.

Mehmet

Bu firma İstanbul Bakırköy'de merdüven altı bir şirket kurmuş. Topladıkları parayı yurt dışına kaçırıyorlar. Halen de aktif halde faaliyet gösteriyorlar. Ben elimdeki delilleri savcılığa verdim. Yakındır alayını hapse attıracağım.

Şerife

Turgut bey merhabalar daha bugün de benim başıma geldi bu olayın aynısı dava edeceklerini söylüyorlar bir şey yapabilirler mi dava ediyorlar mı gerçekten siz bir şey çıkmadığını söylemişsiniz ama

Benzer Şikayet Yaz