08 Nisan 2013

Garanti Tatil Ücret İadesini Alamadım!

Groupon ( şehir fırsatları )'dan aldığım Hollanda gezisinin vize işlemleri için garanti tatil firmasına yönlendirildim fakat seçtiğim tarih iki kere iptal edildi. Bende geziye katılmaktan vazgeçtim. Fakat iki kişilik vize ücretini ödemiştim. 295' TL si kredi kartı ile, 300 TL'si nakit olarak. nakit ödemeye karşılık makbuz istememe rağmen makbuzları olmadığını söylediler ve makbuz alamadım. Geziyi iptal edince vize ücretlerimin iadesini geri alamadım.

Emrah 371 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 22 Ağustos 2013

    ben bahsettiğiniz fırsat sitesinden ücretimin iadesini hemen almıştım. Ama sizden hala ücret iadesini alamadım. Tüketici hakları hakem heyetinin sizin hakkınızda ücreti iade etmenizle ilgili karar aldım. Avukata vermek üzere bende bulunuyor. İsterseniz vize ücretimi iade edersiniz. İstemezseniz avukatım icra kararıyla alacak.

  • Garanti Tatil Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Emrah Bey , Garantitatil.com olarak koşulsuz misafir memnuniyetini benimsemiş , bir seyahat acentesiyiz , 2011 yılında ş*** f*** isimli fırsat sitesi ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği Amsterdam turu fırsatı yayınlayarak , Fırsat sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdik , ancak satışı gerçekleştiren ş***f** isimli indirim ve fırsat sitesi sözleşmemizde belirtilmiş olmasına rağmen, tur satın alarak acentemize kupon kotları ile rezervasyon yaptıran misafirlerimizin ödemelerini gerçekleştirmemiştir , Ödemeler muhasebe departmanımız tarafından fırsat sitesinden defalarca kez talep edilmesine rağmen, fırsat sitesi kötü niyetli olarak tahsil ettiği Amsterdam tur ücretlerini 5 ay kullanmıştır , Noter kanalı ile avukatlarımızın göndermiş olduğu ihtarda , kupon kotlarını kullanarak yapılan Amsterdam tur rezervasyonlarının ve uçak biletlerinin tur ücretlerinin ödenmediği için iptal edilerek misafirlere bilgi verileceği uyarısı yapılmış olmasına rağmen , Misafirlerden Acentemizin adı kullanılarak yapılan tahsilatlar maalesef ş*** f*** isimli fırsat sitesi tarafından yapılmadığı için iptal edilerek misafirlerimize bilgi verilmiştir , Misafirlerimizin mağdur olmaması için fırsatın yayınlandığı tarihte geçerli olan fiyattan fırsat sitesinden ücret iadelerini aldıktan sonra Acentemize tekrar rezervasyon yaptıra bilecekleri bilgisi verilmiştir . Ücret iadenizin gecikmesi tamamen ş*** f*** sitesinin kötü niyetli yaklaşımından kaynaklanmaktadır bilmenizi isteriz . Saygılarımla, Garantitatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön