30 Mart 2013

Garanti Tatil Gerçekleştiremedikleri Turun Parasını Ödeme Zorluk Çıkardı!

2 Ağustos 2011 tarihinde satın aldığım fırsat için normalde gidiş tarihi 1 Kasımdı. Yıllık izin planımı ona göre yaptım fakat iptal ettiler ve 17 Kasıma ertelendi. Tekrar yıllık izin aldım yine iptal ettiler ve izin planım, tatil planım altüst oldu. 500 liralık fırsat ücretinin üzerine bir de 300 lira vize ücreti aldılar. Hem turu gerçekleştiremiyorlar hem de geri ödemeyi yapmıyorlar.

Ödeme için haftada 2-3 defa telefon ettim gerek firmaya gerek fırsat sitesine ama sürekli mazeret uydurarak ertelediler. Artık dava etme aşamasına geliyordum ama Nisan 2013 te fırsat sitesi ücreti geri ödedi. Kesinlikle Garanti Tatil firmasının yanına bile yaklaşılmamalı.

Serdar 619 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Tatil Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Serdar Bey , Garantitatil.com olarak koşulsuz misafir memnuniyetini benimsemiş , bir seyahat acentesiyiz , 2011 yılında ş*** f*** isimli fırsat sitesi ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği Amsterdam turu fırsatı yayınlayarak , Fırsat sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdik , ancak satışı gerçekleştiren ş***f** isimli indirim ve fırsat sitesi sözleşmemizde belirtilmiş olmasına rağmen, tur satın alarak acentemize kupon kotları ile rezervasyon yaptıran misafirlerimizin ödemelerini gerçekleştirmemiştir , Ödemeler muhasebe departmanımız tarafından fırsat sitesinden defalarca kez talep edilmesine rağmen, fırsat sitesi kötü niyetli olarak tahsil ettiği Amsterdam tur ücretlerini 5 ay kullanmıştır , Noter kanalı ile avukatlarımızın göndermiş olduğu ihtarda , kupon kotlarını kullanarak yapılan Amsterdam tur rezervasyonlarının ve uçak biletlerinin tur ücretlerinin ödenmediği için iptal edilerek misafirlere bilgi verileceği uyarısı yapılmış olmasına rağmen , Misafirlerden Acentemizin adı kullanılarak yapılan tahsilatlar maalesef ş*** f*** isimli fırsat sitesi tarafından yapılmadığı için iptal edilerek misafirlerimize bilgi verilmiştir , Misafirlerimizin mağdur olmaması için fırsatın yayınlandığı tarihte geçerli olan fiyattan fırsat sitesinden ücret iadelerini aldıktan sonra Acentemize tekrar rezervasyon yaptıra bilecekleri bilgisi verilmiştir . Ücret iadenizin gecikmesi tamamen ş*** f*** sitesinin kötü niyetli yaklaşımından kaynaklanmaktadır bilmenizi isteriz . Saygılarımla, Garantitatil.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön