Toplam çözüm sayısı
..
Garanti Koza İnşaat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Garanti Koza İnşaat Kozapark Pislik Sorunu-Site Müziği Gece Kapanmıyor

16.906görüntüleme
Sule
Sule 29 Ağustos 2019 11:45

Kasım'da 1 sene olacak oturmaya başlayalı, camlar sadece 1 kere silindi, tüm bayramlarımızı pislik inde camlarla geçirdik. Yüzme gölü camdan bakılınca pislik içinde. 600 TL aidat verip pislik içinde oturduğumuz sitede gece 2 ye kadar da aşağıdaki sitenin cafe barının Arap müziklerini dinliyoruz.

Güvenliğe söyleyince sesi kısmalarını, güvenliğin verdiği cevap sözleşmeleri böyle cümlesi. Onca işimin arasında bir de bu saçmalıkları emniyet güçlerine şikayet etmekle uğraşacağım yarından itibaren. Gece 12'den sonra sizin sitenizin düzenli aidat ödeyen sakini olarak Arap müziklerini bangır bangır dinlemek zorunda değiliz.

Uyuyup ertesi sabah işe gitmek ve evimizde huzur bulmak istiyoruz. Yönetimin bir şey yapması için şikayetimizi dikkate alması için polis bakanlık neresini bulursam şikayet edeceğim.

1 Yorum

Neslihan
Neslihan11 Haziran 2020 19:44
 

Doldurdular oraya ne idüğü belirizleri kendileri de baş edemiyor pislikleriyle. Köpeğini bizim kata pisleten bile oluyor. Çöp kovasının içine atacağına adam üzerine koyuyor çöpünü. Çöp suları halılara akıyor kaç kere uyardım yıkar mısınız diye.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile