18 Mart 2015

Garanti Emeklilik'ten Ayrılmak İçin İşlemlerin Uzatılması!

11.03.2015 tarihinde tarafıma ayrılma bilgi formu gönderilmiştir. 12.03.2015 tarihinde evraklar tarafınıza faks ile gönderilmiştir. Telefon ile teyit edilerek işleme alındığı bilgisi verilmiştir. Bugün süreç ile ilgili bilgi almak istediğimde tekrar evrak gönderimi yapılacağı bilgisi verilmiştir. Tekrar bu işlemi neden yapmam gerek? Tarafımın arandığı fakat ulaşılamadığı bildirilmiştir. Gün içersin de kullanmış olduğum GSM numarasına tarafınızdan herhangi bir dönüş olmadığını belirtmek isterim. Kısa sürede çözüm için destek rica ederim.

Oral 515 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi19 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 18.03.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Oral'ın Teşekkür Mesajı18 Mart 2015

    Tarafıma dönüş olmuştur. Teşekkür ederim.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön