06 Şubat 2017
#7718104

Garanti Emeklilik,Bireysel Emeklilik Çıkış Mağduriyeti!

Geçen sene yaptırıp 150 TL aylık diye anlaşılan tutar şu anda 175 TL çekilmekte. Bugün arayıp iptal ettirmek istediğimde, 475 TL birikimim olduğu 466 TL çıkış işlemleri için kesileceği, hiçbir ödeme yapılmayacağı belirtildi. Ben de iptal ettirdim. Bu kadar prestijli bir bankanın bu derece haksızlık yapmasını aklım almıyor. Süreç içerisinde zorunlu olmadığı halde 2 dönem hayat sigortası adı altında para kesintisi yapıldı. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Rümeysa Rümeysa 5.146 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Rümeysa'nın Teşekkür Mesajı08 Şubat 2017

  Nezaket Hanım'la yapılan görüşmemizde kendisi bana detaylı şekilde yardımcı olmuştur. Bireysel Emeklilik Sisteminden çıkış yapmış bulunuyorum. Şikayet var Ekibine ve Nezaket Hanıma teşekkürler

 • Rümeysa08 Şubat 2017

  Nezaket Hanım'la yapılan görüşmemizde kendisi bana detaylı şekilde yardımcı olmuştur. Bireysel Emeklilik Sisteminden çıkış yapmış bulunuyorum.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 08.02.2017 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi06 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları