01 Nisan 2016
#5217109

Garanti Emeklilik Yanlış Bilgi Verilmesi!

Garanti emelilikten çıkış işlemleri için yanlış bilgi verildi. Bir erkek müşteri temsilcisi göndereceğim vekaletnamede önemli olanın Garanti Emeklilik ve hayat aş ibaresi ile sözleşme numaramın olması gerektiğini söyledi. (kayıtlar dinlenildiği takdirde bu görülecektir. Bende
buna göre vekaletnameyi çıkardı ve gönderdim. Evrakların ulaşıp ulaşmadığını ve
sorun olup olmadığını öğrenmek için aradım. İşlemlerin başlatıldığını belirtiler. Fakat bugün eşimin çıkış işlemleri için mesaj gelmesine rağmen bana bir bilgi gelmedi. Firmayı aradığımda
bu vekaletnamenin geçersiz olduğunu söylüyorlar. Tekrar çıkartılması gerektiğini ilettiler. Noterde arayın biz ne yazması gerektiğini notere söyleyelim dediler. İlk seferde bunu niye yapmadılar.
Tekrar masraf yapacağım. Bunu kabul etmiyorum.

Hicran Hicran 642 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Göndermiş olduğunuz teşekkür mesajını almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Hicran'ın Teşekkür Mesajı04 Nisan 2016

  Garanti emeklilikten Saadet Hanım'a konuyu anlayıp sonuca ulaştırdığı için çok teşekkür ederim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 04.04.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları