20 Ekim 2016 #6737704

Garanti Emeklilik Ücret İadesi İçin Bekletiyor

BESden ayrılma talebimi ilettim. Faks dediler, çektim. 19.10.2016'da telefonla tekrar aradım, bana bir hafta içinde ne zaman yatacağını bilgilendirmek için haber verileceği bilgisi verildi. Ücretimin hesabıma geçmesini talep ediyorum. Hangi prosedür, bu şekilde işlediğini nerede yazıyor? 541538*.

İsa 2.149 Okunma

Cevaplar

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Teşekkür mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • İsa'nın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

  Şikayet sonunda geri dönüş için teşekkürler hızlı ve net bilgi

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 20.10.2016 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi20 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön