18 Ekim 2016
Yorum Yap
#6719503

Garanti Emeklilik Tedavi Destek Sigortası

Daha önce morbid obezite tanısı ile ameliyat olmuştum. Bunu bildirmeme rağmen bana hayat sigortası yapıldı. Ameliyat olalı 3 sene oldu. Bu sene eylül ayı sonu gibi hastane de yatış yapıldı medikal tedavime buradan devam edildi. Ben hastaneden çıktıktan sonra evraklarımı gönderdiğimde bana sigorta yapılmayacağı herhangi bir hakkımın bulunmayacağı bildirildi. Ben bu sigortama güvenip başka bir sigorta yaptırmadım. Bu hak mahrumiyetinin giderilmesini ve yapılan haksızlığa bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum.

Hilal 1.609 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi14 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili sistemimizde kayıtlı telefonunuzdan sizi aradık ancak ulaşamadık. E-posta adresinize de süreçle ilgili bir bilgilendirme maili gönderdik. www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler