09 Şubat 2017
Yorum Yap
#7751455

Garanti Emeklilik Sözleşme İptali Sonrası Ücret İadesi Süresi!

2013 yılında girdiğim Garanti Emeklilik ürününden Şubat 5 itibariyle çıkış işlemleri yaptım ama diğer şikayetlerdeki gibi 460 TL küsur bir ücret kesintisi olacağı söylendi, normalde tanıtımda ve açıkça söylenmeyen bu kesintilerden dolayı mağdur edildiğimi düşünüyorum. Tabi bir de ücret iadesi 20 gün sürme olayı var bu konu en can sıkıcı olay belli bir tarih olmaması ve sadece daha erken yatar büyük ihtimalle denmesi konunun ne kadar muallakta olduğunu varın siz düşünün.

Ali Ali 2.310 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Ali16 Şubat 2017

  15.02.2017 saat 16.30 itibariyle iptal sonrası ödemesi tam olarak hesabıma yatırılmıştır Nursel hanıma tüm yardımları için ayrıca teşekkür ediyorum

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi10 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Mesajınızı almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daha iyiye gitme çabamızda bize vermiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Ali'nin Teşekkür Mesajı10 Şubat 2017

  Garanti Emeklilik'ten Nursel hanıma ilgisi ve sorunla ilgili tüm açıklamaları için teşekkür ediyorum Ayrıca çkış işlemlerinin en kısa sürede tamamlanması için çok yardımcı oldu

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi09 Şubat 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları