21 Mayıs
Yorum Yap
#10465116

Garanti Emeklilik Sözde Tasarruf Birikimden Ayrılma Kesintisi!

Bireysel emeklilik birikimi böyle olmaz, olmamalı, olursa birikim olmaz, 15.04.2016 Yılında ayda 90 TL ile başladığım (sözde birikime) 1.509 TL Birikimim olmuş, ayrılmak istersem 350 TL yönetim giderleri adı altında kesinti yapılacağı söylendi, bakın ben Şubat 2017 yılında Katılım Emeklilik şirketinde BES birikimimi geçen ay itibari ile 4.540 TL birikime ayrılma işlemi yaptım 38 TL kesinti oldu.


Siz söyleyin Garanti Emeklilik sizin yaptığınız hizmet mi? Memnuniyet mi? Birikim mi? Sizin bu yaptığınız müşterilerinizin zor zamanlarını kullanarak mecburi kesintiye uğratmaktır. Yapılan bu kesintide hukuki açıklamanız hiç olamaz. Ben ayda 90 TL ile birikim yapmaya çalışacağım siz tek kalemde 400 lira kesinti yapacaksınız. Tarafıma ivedi kesintisiz iade için dönüş yapılmasını, aksi halde bankanız ve şirketleriniz ile tüm ilişkimi keserek bu işi mahkeme yolu ile çözeceğimden şüpheniz olmasın.

Özgür 871 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı01 Haziran

    İlgi şikayetime duyarlı yaklaşımınız ve çözümünüz için teşekkür ederim.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi01 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 01.06.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi21 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler