13 Mart 2015

Garanti Emeklilik Sigortadan Faydalanamıyorum

Gelir güvencesi sigortasında yararlanamadığım hiçbir koşulda yardımcı olunmadığı için Garanti ile olan bütün ilişkilerimi kesmek istiyorum ve yatırdığım paraları geri almak istiyorum. Tabi ki de geri vermiyorlar.

İşsizlik sigortasında bütün kriterlerinizi tamamlamış olmamam rağmen 1 yıl içinde işten ayrılmadığım halde raporlu günlerimi kabul etmediniz. Sözleşmeyi tekrar gözden geçirdiğimde gündelik hastahane tazminatım için sigortada yazmamasına rağmen bundan sadece işverenin yararlanabileceğini söylediniz.

Kübra 1.984 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 13.03.2015 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön