21 Mart 2013 #1698008

Garanti Emeklilik Sigorta Poliçesinin 2.5 Aydır Ödenmemesi!

Garanti Bankasından kredi ihtiyaç kredisi kullanmış olan dayım N. G.'nün, kullanmış olduğu kredi ile ilgili olarak düzenlenen hayat sigortası poliçesi, vefat gerçekleşeli 2. 5 ayı geçmiş olmasına rağmen ödenmeyerek, banka borçlarının takip aşamasına gelmiştir.


Herhangi bir yasal sorumluluğum olmamasına rağmen, rahmetlinin bir borcu olmaması için takibini üstlendiğim, ilgili poliçenin tazmini haricinde (rahmetlinin mal varlığı bulunmaması nedeni ile) ilgili kredinin ödenme şansı olmamasına rağmen bugüne kadar yaklaşık 10 defanın üzerindeki yazışma ve telefon görüşmemden henüz sonuç alınamamıştır. Kredi için zorunlu tutulan sigorta, risk oluştuğunda işe yaramıyor.

Murat 118 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Nisan 2013

    Olen yakinim icin doktor raporu istendi. Oldugunu hatirlattigimda o zaman daha once hastaligi olmadigina dair benden dilekce ile eczaneden alinmis SGK ilac raporu istediler... Bakalim odeme yapmamak icin ne isim altinda nerelerden ne yazilar daha istenecek??? Bankadaki krediler temerrut faizinden devil ediyor police tazmin olmuyor!!!

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Murat Küçükfalay' ın şikayeti ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön