06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10754021

Garanti Emeklilik Paramı Aldılar

Garanti Bankası benden habersiz hesabımdan 570 TL parayı birden kesti aradığımda iptal ettirmek istedim. Fakat geri ödenecek bir tutar olmadığını söyledi. 5 yıl sonra bitince alacağımı söylediler. Benim kira paramı hesabımdan benden habersiz aldınız.

Şahin Şahin 643 Okunma

Cevaplar

  • Şahin06 Ağustos 2018

    444 0 336 aradığım zaman bağlamıyolar bile 15 dakika bekledim bağlamadılae otomatik şeyi kopyalayıp herkese atıyorsunuz sizler çetesiniz insanları dolandırıyorsunuz tek temennim lanet olası bankanızın batması

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi06 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları