02 Haziran 2018
#10509060

Garanti Emeklilik Ödememe İsteği

Garanti Emeklilik'ten isteğim üzerine çıkış işlemini gerçekleştirdim. Benden istenilen evrakları teslim tarihinden itibaren birikmiş primlerimin ödemesini 5 iş gününde hesabıma yatırılacağı bilgisi söylendi. İstenilen evrakları kendilerine faks ortamında gönderdim. Müşteri temsilcilerin tarafından bir sıkıntı olmadığını ve 5 iş gününde hesaba geçeceği bilgisi de verildi. Ama 5.günde eksik evrak bahanesi ile aranıldım ve bunun tamamlanması istenildi ve sürenin tekrardan 5 iş günü olacağı söylendi eksik evrak aynı gün içerisinde söylenen mail adreslerine gönderdim. 6 iş günü geçmesine rağmen bir işlem olmadı buna istinaden aradığımda bana halen eksik evrak olduğu bilgisi verildi. Bu defada sürenin 20 gün olduğu söylendi. Yeni müşteri edinirken her türlü kolaylı ve ivedilikle dönülürken müşteri kaybedip ödeme konusuna gelince birçok bizden kaynaklanmayan sebep sunuyorlar.

Levent Levent 541 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Levent'in Teşekkür Mesajı11 Haziran 2018

  Teşekkür ederim.

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi05 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 05.06.2018 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Levent04 Haziran 2018

  İlginize teşekkür ederim

 • Garanti Emeklilik Temsilcisi04 Haziran 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları