02 Nisan 2013 #1720078

Garanti Emeklilik Ödeme Yapmamak İçin Müşteriye Zorluk Çıkarıyor!

Benim önceden emeklilik aidatım Garanti Bankasına ait kredi kartımdan tahsil ediliyordu.ama bazı özel nedenlerden dolayı kredi kartımı kapattım.bunu müşteri hizmetlerine bildirdim.Garanti Bankasına ait olmayan şubeden maaşımı aldığım için o bankanın hesap numarasını verdim.bunu Garanti Bankası kabul etmedi.


Başka bankanın hesabından aidatımın tahsil edilemeyeceğini.ama başka bankaya ait herhangi bir kredi kartı olsa kabul edeceklerini söylediler.yani bana resmen kredi kartı kullanmam için baskı yaptılar.benim kredi kartı kullanmak gibi bir zorunluluğum yok.ben Garanti Emekliliğe üye olduğum için çok pişmanım.3 aydır kredi kartı kullanmadığım için aidatlarım tahsil edilmiyor.

Selma 101 Okunma

Cevaplar

  • Selma11 Nisan 2013

    Benim önceden emeklilik aidatım Garanti Bankasına ait kredi kartımdan tahsil ediliyordu.ama bazı özel nedenlerden dolayı kredi kartımı kapattım.bunu müşteri hizmetlerine bildirdim.Garanti Bankasına ait olmayan şubeden maaşımı aldığım için o bankanın hesap numarasını verdim.bunu Garanti Bankası kabul etmedi. Başka bankanın hesabından aidatımın tahsil edilemeyeceğini.ama başka bankaya ait herhangi bir kredi kartı olsa kabul edeceklerini söylediler.yani bana resmen kredi kartı kullanmam için baskı yaptılar.benim kredi kartı kullanmak gibi bir zorunluluğum yok.ben Garanti Emekliliğe üye olduğum için çok pişmanım.3 aydır kredi kartı kullanmadığım için aidatlarım tahsil edilmiyor.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi08 Nisan 2013

    1720078 kayıt numaralı şikayet ile ilgili , Müşterimiz şikayeti ile ilgili bilgi verilmek üzere aramış, ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla , Garanti Emeklilik Ve Hayat A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön