14 Ocak
Yorum Yap
#11445273

Garanti Emeklilik Mağdur Ediyor!

2 aydır Garanti Emeklilik firması ile uğraşıyorum bana söylenenler ile yapılan işlemler tamamen farklı. Garanti firmasında iki adet hesabım var ve bir hayat poliçesi var bunu kullanmadığımız hesaba aktardığımızda aktif kullanılan ve kredi kartları dahil ödeme yapılmayacağını bana defalarca beyan ettiniz para çekildi, sonra benden özür dileyip parayı geri yatırdınız daha sonra tekrar başka hesabımdan para çekildi. Garanti Emeklilik dış aramaları yapabilen birimdeki G** bey konuya hakim zaten ancak olay şudur firma güvenilir bir firma değildir bizzat yaşadım size söylenenlerle yapılanlar arasında dağlar kadar fark var şu anda ismini verdiğim G** bey bana dönüş yapacak gelecek bilgiye göre artık sizinle adli makamlarda görüşeceğim siz insanları yanlış bilgilerle kandırıyorsunuz söylediğiniz şeylerle yaptığınız işlemler çok farklı eğer ki gerçekten büyük firma iseniz bana bu konuyla ilgili dönüş yaparsınız ki siz büyük firma değilsiniz. Ben sizin genel müdürlüğünüze kadar yazacağım her türlü sosyal medyadan size karşı yaşadıklarımı anlatacağım siz insanları mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

Yağız Yağız 429 Okunma

Cevaplar

  • Yağız14 Ocak

    Herkese aynı cevap benim sorunumu çözün arkadaşım Burak Ali Göçer beye durumu bizzat mesaj olarak attım kendisine sosyal medyadan da ekleyeceğim benim sorunumu çözün...

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler