24 Ocak
Yorum Yap
#11491587

Garanti Emeklilik Kredilerde Zorunlu Sigorta Yapması!

Sigorta zorunlu olmadığı halde bankadan kredi çektiğimizde zorla sigorta yapılıyor. Yenilenme süreci geldiğinde de iptal edemiyoruz. Gayrimenkul ve mevduatım olduğu halde 20 bin için neden sigorta yapılmak zorundayım? Aşağıdaki gibi mail aldım sigortamın iptalini istiyorum.
"Garanti Bankası'ndan kullandığınız kredinizi güvence altına alan 29760055 numaralı poliçeniz, 14.02.2019 tarihinde yenileme sürecine girecektir."

Mehmet Mehmet 1.388 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet30 Ocak

    Firmadan Çağrı aldım Garanti Bankası verdiği kredinin sigortasını iptal etmek istemiyormuş. Siz siz olun kredi çekerken sigorta yaptırmayın zorunlu değil ama firmalar kredi vermeyiz dediği için mecbur yaptırıyoruz. Bende Prensip meselesi banka ile olan tüm işlermleri iptal ediyorum kredi bitince hesaplarıda kapatıım artık.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi24 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler