4 g
Yorum Yap
#11580548

Garanti Emeklilik Kredi Sigorta İadesi!

Kredimi kapatmama rağmen hala sigorta iade yapılmadı ivedilikle dönüş yapar mısınız. Garanti Kadıköy Şube kullanmıştım. Neden bu konuyla ilgili dönüş yapmıyorlar. Acil dönüş lütfen. Bu şekilde birkaç gün geçiyor ve sigortadan faydalanmadığımız halde iade tutarı düşecek.

Melike Melike 275 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminizle ilgili 15.02.2019 tarihinde telefon aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Garanti Emeklilik Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlettiğiniz geri bildirimi detaylı olarak incelemeye başladık. Yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüşmesi öncelikli hedefimiz. Konuyla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garantiemeklilik.com.tr’de yer alan Biz Size Ulaşalım Formu’ndan veya 444 0 336 numaralı telefondan bize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları